Average: 3.9 (10 votes)

Eğlence Kanalı TV 8

2013 yılından itibaren el değiştiren TV 8 , yoluna bir yarışma ve eğlence kanalı olarak devam etmeye başlamıştır. Kanalın yeni sahibi Acun ILICALI, kendisini daha önce başka programlarda göstermiş, halk nezdinde sıcak ve samimi görülen bir sunucu olmanın avantajını kullanarak, TV8’i kısa zamanda bu formattaki lider kanal konumuna getirmiştir. Show TV’deki tecrübelerini ve halk nezdinde ki popülerliği ona bu kanalda başarılı olması hususunda oldukça yardım etmiştir.

Acun ILICALI’nın bu başarısının arkasında şüphesiz Avrupa ve Amerika ülkelerinde çok izlenen, reytingi ve getirisi yüksek, ilgi çeken, izleyicileri ekrana kilitleyen yarışmaları alıp ülkemize uyarlaması vardır. Kitlelerin istek ve eğilimlerini doğru okuyan kanal, stresten uzaklaşmak isteyen insanları müzik, yarışma, spor, güldürü, moda ve eğlence dünyasının renkli atmosferine sokmuş ve böylece izlenme oranlarında üst sıralarda kendine yer edinmiştir. İster yolda olun isterse kırda; canlı izlemek istediğiniz yayınları hızlı, kaliteli ve mükemmel şekilde sitemizden anlık olarak takip edebilirsiniz.

Arkadaş ortamınızdaki Survivor tartışmalarına yabancı kalmamak, Sevdiğiniz yemek programı Arda’nın Mutfağı’nı seyredip notlar almak, O Ses Türkiye’deki favorinizi desteklemek, Oynat Bakalım ile kafanızı boşaltmak bana iyi gelecek diyorsanız web sayfamızdan canlı TV  izlemeye hemen başlayın!

Yazarın Yorumu

Tartışmasız TV 8 Türkiye'de, üniversitelerde derslere konu olacak bir başarı yakaladı. Bunun nedeni Acun Bey'in televizyon ekranlarında popüler olabilecek yayın program formatlarını iyi yakalaması ve bu formatları ekrana taşıyacak ekipleri iyi kurması olabilir. Ancak bu formatların başarısının sürekliliğinin sağlanması ve her sezon başarısının çıtasını daha da yükseltmesi daha çok takdir edilmesi gereken bir konu bence. Bir survivor düşünün; her sezon oyunlar bir önceki seneye göre daha da çok zorlaşıyor ama seyir zevki daha da artıyor. O Ses Türkiye'de başvuru rekorları kırılıyor ve ünlülerden oluşan jüriler uzun süren sezonda performans olarak hiç düşmüyor. Sonuç olarak; "ben tv 8 izlemiyorum" diyenlerin bile zevkle izledikleri yapımlar ortaya çıkıyor. TV 8'i seviyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz.

Bu kaliteli yapımları web sayfamız üzerinden online ve kesintisiz izleyebilirsiniz. İyi Eğlenceler...