TV 360

No votes yet

360 Tv Kanalının Tarihçesi

360 Tv, Skyturk adıyla 2003 yılında yayın hayatına merhaba diyen kanal Çukurova Holding bünyesinde kurulan bir canlı tv kanalıdır. Kanalın yayın formatı haber kanalı olarak belirlenmiş ve 2014 yılına kadar bu şekilde devam etmiştir. 2014 yılında ise yeni sahipleri tarafından eğlence formatı ağırlıklı içeriğe kavuşmuştur. Sırasıyla Türkmedya Yayın Grubu ve son olarak Esmedya bünyesine geçen 360 TV yayınlarını 16:9 yayın formatında yapmaktadır.

Esmedya Kanal 24 TV; Star, Akşam ve Güneş gazeteleri ile Alem ve Lig FM gibi radyolara sahip bir şirket olarak yayınlarına 360 ile güç katmış önemli bir şirkettir. Kanal üzerinden, yerli ve yabancı dizi ve filmlere, spor haberlerine, belgesellere, haber programlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizin haber kategorisi içersinde yer alan kanal, birbirinden kaliteli yapımları bünyesinde barındırmaktadır.

Yayınladığı Programlar

Birlikte Çok Güzeliz sloganıyla hareket eden kanalda; Doğal Yaşam, Her Şey Dahil Yeşim Salkım ile Yeni Ben, Taner ile Çılgın Sorular 360 Derece, Emel'ce Günaydın Türkiyem, Hafta Sonu Haberleri Kaan Yakuphan ile Ana Haber, Belgesel Kuşağı, Spor Bülteni, Aklınızda Kalmasın İzzet Paşa, Asosyal, Driver, Elifnağme, En Heyecanlı Yeri Siyah Beyaz, Yaşamdan Dakikalar gibi programlarını 360 TV canlı izleyebilirsiniz.

7 gün 24 saat kesintisiz, kaliteli TV kanallarını canlı olarak yayınlayan sitemizde, TV 360 ve diğer haber kanallarını izlemek isterseniz onlinetvler.com adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Haberiniz bol olsun.