Average: 4.3 (3 votes)

TLC kanalı ile ilgili bilgiler

Eski adı The Learning Channel olan kelimelerin kısaltması TLC TV, Amerika merkezli yayın yapan uydu ve kabllolu tv yayın platformudur. Yayınlarına eğitim-öğretim eksenli başlayan canlı tv kanalı daha sonra program içeriklerini değiştirmiştir. 2001 yılında yayınlarına başlayan kanal, kısa sürede seyirci sayısını artırmış ve dünya çapında neredeyse tüm kıtalara yayın yapmaya başlamıştır.

Diğer ülkelerde de Türkiye’de olduğu gibi çok sevilen ve tutulmuş programları izleyici kitleleriyle buluşturan kanal, ülkemizde 2015 yılında CNBC-e Tv yerine yayınlara başlamıştır. Dizi, film, reality programları, yaşam stillerinin anlatıldığı yayınlar, yarışmalar, kişisel hikayelerin anlatıldığı programlar, sihirbazlık gösterileri, hayatta kalma programları gibi yayınları TLC Tv’de izleyebilirsiniz. cnbc-e kanalının yayınladığı diziler, yayın akışında yer alan programları nedeniyle ciddi bir izleyici kitlesine sahipti. Ancak kanalın TLC kanalına dönüşmesi ile aynı kitleyi elinde tuttuğunu pek söyleyemeyiz.

Yayın akışında gösterilen programlar

Kanalda; Bear Grylls ile İnanılmaz Kurtuluş’u, Victoria’s Secret Fashion Show’u, Mutfak Kralı’nı, Sıradışı Hamilelikler’i, Pastacılar Kralı’nı, Temizlik Bağımlılar’nı, Adam, Kadın, Vahşi Doğa’yı, The Carbonaro Effect’i, Sosyete Kuaförü’nü,Aşırı Pintiler’i,Lip Sync Battle’ı,İnsan Avı’nı,Dynamo’yu,Özel Akvaryumlar’ı, Kupon Hastaları’nı, Bizim Küçük Ailemiz’i ayrıca sevilen diziler; Arrow, The Librarians, Vikings, The Shannara Chronicles, Hooten and The Lady, Class, Sherlock Holmes ve daha bir çok diziyi bulabilirsiniz TLC Tv canlı ve kesintisiz şekilde onlinetvler.com adresinde sizleri bekliyor.