TGRT HABER

Average: 5 (1 vote)

Haber Kanalı TGRT Haber

TGRT Haber, Rupert Keith Murdoch'ın sahibi olduğu News Corporation şirketi, 2006 yılında İhlas Holding bünyesinde faaliyet gösteren Tgrt kanalını alarak Fox Tv’yi yayın hayatına geçirmiştir. Bu satıştan hariç tutulan gruba ait kanal ve radyolar olmuştur. TGRT Haber ve TGRT Avrupa ile birlikte TGRT Radyo’su grup bünyesinde yayınlarına devam etmiştir.

Kanal İhlas Haber Ajansı ile yaptığı işbirliği sayesinde haber ve yayınlarında iddialı olmayı başarmış ve gündeme dair sıcak haberleri, son dakika bilgilerini ekrana hızlı şekilde getirmiştir. 2013 yılında 16:9 yayın formatına geçmiştir. Yapıcı, değerlere saygılı, din, dil, ırk ayrımı gözetmeksizin objektif ve yorumsuz haber vermeyi ilke edinen kanalda genel hatlarıyla;  haber, ekonomi, tartışma, spor, güncel, piyasa, kültür, sanat, politika, turizm, sağlık, siyasi gündem gibi konularda çeşitli yayınları izleme imkanı bulabilirsiniz. Her yeni güne başlarken TGRT haberin tarafsız, ilkeli ve doğru haber anlayışı içinde canlı yayınları takip ederken; hava ve yol durumunu, para piyasalarını, çeşitli gazetelerin gündem başlıklarını  haftanın yedi günü 24 saat sayfamızdan HD kalitesiyle sıcağı sıcağına izleyebilirsiniz.

Haber kanalları arasında haberi tarafsız verebilecek, en hızlı şekilde izleyicilere ulaştırabilecek kanallar başarıya ulaşmaktadırlar. TGRT haber de büyük kanallar arasında kendi izleyici kitlesini oluşturmuş bir kanal olarak karşımıza çıkmaktadır. Tabi bu başarısında bir ara çok izlenen TGRT ulusal kanalının bir uzantısının olmasının da etkisi vardır.

Kanalda Yer Alan Programlar

Ekonominin Dili, Medya Kritik, Erhan Yılmaz’la Gün Ortası, Mehmet Aydın’la Ana Haber Manşet, Özlem Pala ile Akşam Haberleri, Zor Sorular, Amerika’nın Gündemi, Sağlıcakla Kal, Seyyahı Fakir, Sonra N’oldu, Tarih ve Medeniyet, Oto Gusto adlı programlara ulaşmak ve istediğiniz zaman, gün boyunca canlı tv izlemek sitemiz sayesinde gayet kolay. Tgrt haber canlı izle yazarak bize ulaşabilirsiniz.

Son dakika haberlerini kaçırmayın!

Kanal Hakkında Genel Bilgiler

  1. Kanal Hakları: İhlas Yayın Holding
  2. Web Sitesi: http://www.tgrthaber.com.tr
  3. Türksat Frekans:12228 V 8400 5/6 (SD)
  4. D-Smart:45. kanal (SD)
  5. Digitürk:45. kanal (SD)
  6. Tivibu:67. kanal (SD)
  7. Grup Kanallar:TGRT Belgesel, TGRT EU, TGRT Haber EU
  8. Telefon:0212 454 70 70
  9. E-Mail:[email protected]
  10. Kanal Adresi: Merkez Mah. 29 Ekim Caddesi İhlas Plaza No:11 A/51 34197 Yenibosna Bahçelievler-İSTANBUL