MİNİKA GO

No votes yet

Çizgi Film Kanalı Minika Go

Minika Go kanalı Minika Çocuk kanalının kurulmasıyla ayrı yayına başlayan iki kardeş canlı tv kanalıdır. Tematik özelliğe sahip içerikleriyle gençlere yönelik yayınlar yapmaya başlayan kanal 2012 yılında yayın hayatına merhaba demiştir. Turkuvaz A.Ş. içinde faaliyet gösteren çeşitli kanallara ilaveten çocuklara yönelik olarak bu kanal ortaya konmuştur.

Atv, A Haber, A2 ve Minika Çocuk şirketin bünyesindeki diğer önemli kanallardır. Atv kanalı standart tv formatında haber, dizi, film, magazin, güncel, yaşam, aktüele yönelik yayınlar yaparken A Haber; son dakika haberleri, canlı yayınlar, gündem ile ilgili yayınlar yapmakta Minika Çocuk; 3-7 yaş aralığındaki çocuklara yönelik çizgifilm, animasyon ve eğlence programları yaparken MinikaGo; 7-14 yaş aralığındaki çocuk ve gençlere yönelik eğlence ve animasyon dalındaki renkli içerikleriyle göz doldurmaktadır. MinikaGo Tv, 2011 yılında yayınlarına daha geniş bir yaş aralığındaki kişilere yönelik programlarla başlamış, artan talep doğrultusunda ve ortaya çıkan ihtiyaçlar ile kendini daha özel bir kitle aralığına sokmuştur. Bu arada çıkan boşluğu ise Minika Çocuk ile giderme yolunu seçmiştir.

Kanalda Yayınlanan Çizgi Filmler

MinikaGo kanalı ile; Harika İşler Takımı, Koyun Shaun, Peter Pan’ın Yeni Maceraları, Sonic Boom, Ayşegül, Deniz Altı Kaşifleri, Ben ve Robotum, Victory Kick Off, GGO Futbol, Drakers,Dino Dan, Kratt Kardeşler, Küçük Prens programlarını MinikaGo canlı izleyebilirsiniz.

Çocuklar, İyi eğlenceler dileriz.