KANAL 7

Average: 3 (2 votes)

Kanal 7 Televizyon Kanalı HD

Yeni Dünya Medya Grubu bünyesinde faaliyet gösteren ve 1994 yılında İstanbul’da kurulan kanal yayınlarıyla özel tvler arasındaki yerini erkenden almıştır. Zahid AKMAN’ın genel yayın yönetmenliğini yaptığı kanal ulusal çapta canlı yayın yapmaktadır. Kanal 2009 yılında gurbetçilere ulaşmak adına yayınlarını Kanal 7 Avrupa ile zenginleştirmiştir. Ayrıca 2014 yılında Hd yayın yapan kanalı eş zamanlı olarak yayına başlatılmıştır. Kanal muhafazakar kesime yönelik yayın anlayışı ile canlı tv programlarını sürdürmektedir.

Kanalda Gösterilen Programlar

Standart tv kanalları formatında yayınları vardır. Haber, yaşam, belgesel, dizi, sinema ve canlı yayınlar ile izleyicilere ulaşan Kanal 7 Tv’de: Dini programlar; Ömer Döngeloğlu ile Önden Gidenler, Yaşam-aktüel; Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum Çizgi Film; Ella Bella Bingo Diziler; Bir Garip Aşk, Elif, Yalancı Bahar Haber;Tümer DOĞRU ile Ana Haber, Gündem; İskele Sancak, Arka Plan, Kanal 7’de Sabah Film; özellikle Yeşilçam Kuşağı filmlerinin en iyilerini izleyicilere sunan kanalda Kemal Sunal’dan Şener ŞEN’e Tarık AKAN’dan Cüneyt ARKIN’a ünlü yüzler karşımıza çıkmaktadır.

Son dönemde hint dizileri ile rağbet gören kanal Hint dizi kuşağının en ünlü yapımlarını Türkçe olarak kitlelere ulaştırmaktadır. Kanal 7 Tv’yi canlı ve kesintisiz olarak sitemizden takip edebilirsiniz. Canlı tv  sitelerinde hız, yayın kalitesi, sayfanın yapısı yani kullanıcı dostu oluşu çok önemlidir. Bu kanalı da sitemizin ulusal kategorisi altında net görüntüsü ile zahmetsiz bir şekilde canlı izleyebilirsiniz.