KANAL 24

Average: 3 (4 votes)

Kanal 24 ile ilgili kısa bir bilgi

Star Tv bünyesinde ilk kez Star Haber 24 olarak yayınlarına başlayan Kanal 24 fakat kısa sürede kapanan kanal Star grubunun TMSF’ye geçmesinden sonra, Esmedya grubunda faaliyete Kanal 24 olarak başlamış olan haber ağırlıklı canlı tv kanalıdır. 2007 yılında yayınlarına başlayan kanal ulusal tv kanalı olarak ülke ve dünya gündeminden sıcak haberlerin yanında ekonomi ve piyasaların takip edilebileceği bir formata sahiptir.

Kanalın yayınlarına başladığı gün ülke adına çarpıcı olayları meydana geldiği yoğun bir gündeme sahip olmuştur. Hükümet’in Irak’a müdahale planları, Bolu Tüneli açılışı, Hırant Dink cenazesi, Kanal 24’ün yayınlarına başladığı gün canlı olarak yayınlanmış ve iyi bir çıkış yakalamalarında etkili olmuştur.

Yayınladığı yapımlar

Kanalda takip edebileceğiniz bazı programlar şunlardır; Ersoy DEDE ile Uyandırma Servisi, Zeliha SARAÇ ile Piyasalar Açılmadan, Analiz, Sentez Beyza HAKAN, Modaratör Sabah, Yaşar TEMEL, Hazal AYAŞAN ile Spor Bülteni, Ersoy DEDE, Hikmet GENÇ ile Günün Manşeti Özlem KARAHAN ile Sanat Takibi, Kaan YAKUPHAN ile Akşam Haberleri gibi programları kesintisiz izlemek için Kanal 24 canlı izlemek için sayfamıza bekliyoruz. Tartışma programları ile de ön plana çıkan kanalın ciddi bir izleyici kitlesi bulunmaktadır. 

Bu kanal sitemizin haber kategorisi altında bulunmakta olup, sitemizin temiz kodlanmış yapısı ile en hızlı ve net görüntü kalitesi ile canlı olarak beğenilerinize sunulmuştur.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.