EURO STAR

Average: 2 (1 vote)

Geçmişten Günümüze Euro Star

Euro Star Tv, 2006 senesinde ulusal yayın yapan kardeş Star Tv yanında Avrupa ülkelerindeki soydaşlarımıza yönelik canlı yayın yapmak amacıyla kurulmuştur. Yayınlarını İstanbul’dan yapan tv’de Erdem TEKER TelevizyonYayınları ve Programlarından Sorumlu Müdür olarak, Levent USLU ise Televizyon Teknik Yayınlarından Sorumlu Müdür olarak görev yapmaktadır. Star Tv, bilindiği gibi ülkemizin ilk özel tv kanal platformu olarak 1989 yılında kurulmuştur. Yenilikleri takip eden kanal ilk sayısal yayını hayata geçirmenin yanında ilk web tv uygulamasıyla da öne çıkmıştır.

Kanal yayın kalitesi ve yenillikleriyle adından söz ettiği gibi sık sık değişien patronları sebebiyle yayın politikalarında farklı uygulamalarda bulunmuştur. Star Tv’de yayınlanan programları Avrupa’daki Türklere ulaştıran Euro Star, Türkiye’deki reklam kuşağı dışında gurbetçilere hitap eden reklamlar yayınlamaktadır.Yayınlarını Show Türk, Euro D, Atv Avrupa Tv’lerinde olduğu gibi saat dilimine uygun olarak düzenlemektedir. Gurbetçilerimizin yurt dışında Türkiye gündeminden uzak kalmamaları adına bizde elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Kanalda Yer Alan Programlar

Kanalda Star Tv’de yayınlanan programlar; Yerli sinama filmleri, Lezzetin Haritası, Londra Mahallesi, Hayat Bazen Tatlıdır, Ana Haber, Euro Haber, Anne, Vahe ile Evdeki Mutluluk, Tülin Şahin’le Moda, Özlem Denizmen’le Moda, Güzel Yaşam, Medica Life, Cesur ve Güzel, Kara Sevda gibi yapımları saat dilimi farkıyla Euro Star canlı izle yazarak sitemizden takip edebilirsiniz.

İyi seyirler, güzel günler dileriz.