Survivor 2018 TV8'de

Survivor 2018, Büyük Mücadele Başlıyor!

Dominik'te yapılacak Survivor 2018'de All Star Ünlüler ile Gönüllüler takımı karşı karşıya gelecek. Nefeslerin tutulduğu yarışma öncesi, Ünlüler ile Gönüllüler takımlarının üyeleri birbirinden iddialı açıklama yaptılar.  Büyük merak ve heyecanla beklenen programın  ilk bölümü bu akşam tv8 ekranlarında karşımıza geliyor.

Acun Ilıcalı'nın sunduğu, ekranların en çok beğenilen ve en çok takip edilen, aynı zamanda çok konuşulan programı Survivor mücadelesi bu akşam start alıyor... Survivor'un eski yarışmacılarından oluşan oldukça iddialı ve güçlü All Star Ünlüler takımına karşı güçlü ve iddialı Gönüllüler takımı, Dominik'te kozlarını paylaşacaklar. Survivor 2017'de finale Adem ve Ogeday kalmıştı ve Survivor'da birinci olan isim Ogeday Girişken olmuştu... Oldukça heyecanlı ve sürprizlerle dolu geçecek Survivor 2018'te bu sene neler yaşanacak? O Ses Türkiye'de olduğu gibi Survivor 2018'de de bir kadın yarışmacı şampiyon olabilecek mi? Bu yarışma heyecanını online tv izleme platformumuz onlinetvler.com üzerinden HD kalite ile canlı takip edebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.

SURVIVOR 2018'İN TAKIMLARI

Yeni sezonda  takım sistemi değişiyor. Ekranların en çok izlenen yarışma programlarından Survivor'da bu yıl takımlar farklı olacak. Her sezonda daha heyecanlı bir hal alan ve izleyicileri ekran başına kilitleyen yarışmada bu yıl iddialı bir ekip Survivor adasında yer alacak. Aşağıda bu sene  yarışacak Gönüllüler  ile Ünlüler yarışmacılarının listesini bulabilirsiniz.

 Gönüllüler Takımı:

Cumali Akgül,Birsen Bekgöz,Ramazan Kalyoncu,Gizem Kurtulan,Melih Özkaya,Yağmur Banda,Ecem Karaağaç,Nevin Yanıt Baltacı,Anıl Berk Baki,Funda Alkayış,Gamze Aksu,Marcus

 All Star Ünlüler Takımı:

Hilmi Cem İntepe,Merve Aydın,Murat Ceylan,Sahra Işık,Nihat Doğan,Damla Can,Turabi Çamkıran,Sema Aydemir,Adem Kıllıççı,Nagihan Karadere,Hakan Hatipoğlu,Ümit Karan