Gülse Birsel'den "Jet Sosyete"

Gülse Birsel Jet Sosyete ile ekranlara geri geliyor.

Jet Sosyete 18 Şubat Pazar akşamı 20.00'da Star TV'de başlıyor!
Daha önce izleyicileri tarafından büyük beğeni toplayan Avrupa Yakası ve Yalan Dünya komedi dizilerinde izlediğimiz Birsel’in kaleminden yepyeni ve harika bir komedi dizisi daha ekranlarda izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Kahkaha fırtınasına tutulacağımız komedinin hikayesi; orta halli bir ailenin ve Gizem karakteriyle karşımıza gelen modelin jet hızıyla sosyeteye girişi konu ediliyor. Modelimizin özelliği, her daim süslü ve frapan kıyafetleri, kendine has abartılı konuşma tarzı. Birbirinden renkli karakterlerin bulunduğu komedi dizisi "Jet Sosyete" yıldız oyuncu kadrosuyla şimdiden dikkatleri üzerine çekmiş durumda.

Ekranlarda izlemeyi merakla beklediğimiz komedi "Jet Sosyete"nin yapımcılığı BKM'ye ait. Yönetmenliğini Hakan Algül hayata geçirecek.

Yıldız oyuncu kadrosunda: Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Tuğba Çom, Deniz Cengiz ve Ecem Uzun’un rol alıyor. Star televizyonunda ekrana gelecek diziyi internet üzerinden yayın günü ve saatinde canlı izleyebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz...