BLOOMBERG TV

Average: 4.8 (4 votes)

Bloomberg HT  

    Haber Kanalı Bloomberg TV, 2010 yılında yayınlarına başlamış bir canlı tv kanalıdır. Kanal izleyicileri karşısına ekonomi ağırlıklı yayınlarıyla çıkmaktadır. Özellikle 2000’li yıllarda itibaren tematik kanallar, farklı talepleri olan seyirciler tarafından çokça tercih edilmeye başlanmış; ülkemizdeki yayın grupları da bu alandaki ihtiyaç ve eksiklikleri tespit edip özel bir alana yönelik yayınlar yapan tv platformları kurmuştur. TRT Haber, NTV, TGRT Haber, Haber Türk gibi kanallar haber yayınlarıyla; TRT Spor, NTV Spor, TJK TV spor yayınlarıyla; TRT Çocuk, MinikaGo, Minika Çocuk, Planet Çocuk gibi kanallar çizgi film ve animasyon yayınlarıyla öne çıkmıştır.

      Kanal özellikle ekonomi haberleri ve yorumcuları ile bir takipçi izleyici kitlesine kavuşmuş bulunmaktadır. Borsa ile ilgilenen insanlar için özellikle şirket haberleri çok önemlidir ve habere en yakın zamanda ulaşmak isterler. Bu şirket haberleri sayesinde de borsadaki yatırımlarına yön verirler. Borsada işlem gören şirket haberlerine en hızlı şekilde ulaşmak için Bloomberg TV'yi haber kategorisinde yer alan sayfamızdan kesintisiz ve net bir şekilde canlı olarak izleyebilirsiniz.

Bloomberg TV Haber Kanalında Yer Alan Bazı Programlar

Sabah Raporu, Yatırım Bülteni, Piyasa Masası, Yatırım Kulübü, Foxus, Piyasa Hattı, Finans Merkezi, Doğa Rutkay'la Her Şey Bu Masada, Spor Saati, Küresel Piyasalar, Charlie Rose Show, İş Dünyası, Hello World gibi programların sunulduğu Bloomberg HT'de, ağırlıklı olarak ekonomi yayınlarıyla kendine yer edinmiştir. Dünya ve ülkemiz borsalarına dair grafiklerin yorumlandığı, ekonomi uzmanlarının grafik ve tabloları yorumladığı, dolar, euro, sterlin gibi para birimlerinin hareketlerinin takip edildiği, hisse senetlerine dair bilgilerin yer aldığı, altın fiyatlarının görülebildiği yayınlarıyla Bloomberg HT canlı ve kesintisiz şekilde sizleri bekliyor.

Kanal Hakkında Genel Bilgiler

Kanal Sahibi                     Ciner Medya Grubu
Web Sitesi                         http://www.bloomberght.com/tv
Türksat Frekans              11053 MHZ 8000 3/4 (SD/HD)
D-Smart                             44. kanal (HD)
Digitürk                              31. kanal (SD)
Tivibu:                               39. kanal (SD),
Tele Dünya:                       30. Kanal
Grup Kanallar                   Show TV, Haber Türk TV
 E-Mail                                 [email protected]
Telefon                                 +90 212 313 6000
Kanalın Adresi                   Abdülhakhamit Cad. No:25 Beyoğlu/Taksim - İstanbul