BEYAZ TV HD

Average: 5 (4 votes)

Beyaz Tv HD

2010’un mayıs ayında canlı yayınlarına başlayan tv kanalıdır. Yayınlarını Ankara üzerinden yapan Beyaz Tv, Ses Tv üzerinden yayınlarına başlamıştır. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı’nın oğlu olan Osman GÖKÇEK kanalın gelen koordinatörü olarak görev yapmaktadır. 2013 yılında SD, 2014 yılında ise HD yayın yapmaya başlamış ulusal bir tv kanalı olan Beyaz TV HD olarak izlenebilmektedir. Kanal standart tv formatında çeşitli yayınlar yapmaktadır.

Kanalda Yayınlanan Programlar

Haber, spor, belgesel, tartışma, dizi, film, siyaset, sağlık, din, gezi, ekonomi ve yemek üzerine çeşitli yayınları olan kanalda özellikle  Ana Haber sonrası film kuşağı sizleri bekliyor. Kanalda; Ortak Akıl, Uzat Elini, İş'te Vizyon, Sağlık Zamanı, Mert Savaş'la Cennet Köşeler, Akıllı Yatırımlar, Gürkan Şef İle Mangal Keyfi, Beyaz Ana Haber, Biz Bunu Beğendik adlı programları Beyaz TV HD kalitesiyle canlı takip edebilirsiniz.

Ahmet Çakar, Sinan Engin, Abdulkerim Durmaz ve Rasim Ozan Kütahyalı Ertem Şener'in sunuculuğunda Derin Futbol programında bir araya gelmektedir. Ne olacağı kestirilemeyen, eğlence ve futbolu bir arada harmanlayan derin futbol ve nice kaliteli programları canlı izlemek için sayfamıza bekliyoruz.

Sabah kuşağında magazin dünyasındaki son gelişmeleri,haftaya damga vuran olayları, güncel konuları Söylemezsem Olmaz programında İlkay Buharalı, Nihat Doğan ve Bircan İpek eşliğinde her sabah saat 8:30 da canlı izleyebilirsiniz.

Pazartesi günleri burç yorumları ile Astrolog Nuray Sayarı, Salı günleri Türkiye 'nin önde gelen doktorları ile sağlığımız ile ilgili bilgiler, Uzman Psikolog Dr. Zafer Akıncı ile her çarşamba ruhumuza dokunan konular ,Perşembe günleri Evlilik Terapisti Selin Karacehennem' e akıl danışacağız ve dertlerimizi,evlilik ile ilgili sorunlarımızı paylaşacağız ve Cuma günleri dinimizi anlatan birbirinden değerleri ilahiyatçı konukalarımızla birlikte olacağız.
Nur Viral'in sunduğu “Hayatta Her şey Var” programını hafta içi her gün saat 11.00 de Beyaz TV'de canlı olarak izleyebilirsiniz...

Kanal Hakkında Genel Bilgiler

Kanal Sahibi       Kanal Beyaz Televizyon Radyo Yayıncılığı San. ve Tic. A.Ş.

Türksat Frekans  12380 V 27500 3/4 (SD/HD)

Tivibu                  31. kanal (SD), 362. kanal (HD)

D-Smart               40. kanal (SD/HD)

Digitürk               36. kanal (SD), 336. kanal (HD)

E-Mail                 [email protected]

Telefon               0 312 333 33 00

Kanalın Adresi   Macun Mah. 173.Sk. 3/1 Yenimahalle 06374 Ankara