BENGÜ TÜRK

Average: 2 (1 vote)

Bengü Türk Kanalı Hakkında Bilgiler

Ülkemizde haber kanalı olarak yayın yapan onlarca canlı tv kanalı bulunmaktadır. Bunlar arasında NTV, Habertürk, TRT Haber, A Haber gibi ana akım medyaya mensup tv kanallarının yanında Ulusal Tv, Halk Tv ve Bengütürk gibi muhalif kitleye yönelik yayınlar yapan haber kanalları da mevcuttur. Bengü Türk Tv 2007 yılında yayınlarına başlamıştır. Milliyetçi görüşe yakınlığı yazar ve yayın kadrosundan açıkça görülebilir.

Genel yayın yönetmenliğini Murat İDE’nin yaptığı kanalı sahibi Ahmet TURGUT’tur. Kanal Avrupa ülkelerinin yanında kardeş ve dost ülke Azerbaycan ve yavru vatan KKTC’ye de yayınlarını ulaştıran ve ulusal çapta yayın yapan bir tv kanalıdır.

Bengü Türk Tv'de Yayınlanan Programlar

Haber yayınları, sıcak haberler, canlı yayınlar ve tartışma programlarının sunumuyla izleyici karşısına çıkmaktadır. Tematik haber kanalları kategorisindeki kanalı sitemizden Bengütürk canlı seyredebilirsiniz. Birçok haber kanalı arasından Bengütürk Tv'yi izlemek isteyenler, sitemizin haber kategorisi altında yer alab bu sayfamızdan kesintisiz ve net görüntüsü ile canlı tv izleyebilirler.