A SPOR HD

Average: 4.8 (5 votes)

A Spor HD TV Hakkında

A Spor HD; Atv, A2, A haber ile birlikte yayın yapan Turkuvaz A.Ş.’ye bağlı olarak yayınlarını sürdürmekte olup, 2014 yılında kurulmuş tematik canlı TV kanal platformlarından birisidir. Ülkemizde bu alanda faaliyet gösteren beşinci spor kanalı olma özelliğine sahip kanal Hd yayınlara başlayan ilk spor kanalı olma özelliği ile göz doldurur. Kanalda Türkiye Kupası maçları, İtalya Serie A ve Portekiz Ligi maçları ile birlikte Süper Lig karşılaşmalarının maç sonu özet görüntülerini yayınlama hakkına TRT Spor ile birlikte sahip kanal bu özelliği ile oldukça ilgi görmektedir.

A Spor HD Kanal İçeriği

Şifresiz spor kanalı platformu olan A Spor TV aynı zamanda A Spor Radyo ile de yayınlarını dinleyicilere ulaştırmaktadır. Sabah Sporu, 90’a, Spor Ajansı, Maç Özetleri, Spor Gündemi, Akşam Sporu, Futbol Meydanı, Artı Futbol, Maç Günü, Skorbord, Takım Oyunu, Bir Zamanlar Futbol, Voleybol’a programlarını A Spor  ile kesintisiz şekilde canlı olarak takip edebilirsiniz.

Türkiye Kupası maçlarında çok izlenen bu spor kanalını, internet sitemizden kesintisiz, canlı ve kaliteli online yayını ile spor müsabakalarına ulaşabilir, spor ile ilgili her türlü haberi 7 gün 24 saat sayfamızdan edinebilirsiniz.

Kanal Hakkında Genel Bilgiler

  1. Kanal Hakları: Turkuvaz Medya Grubu
  2. Türksat Frekans: 12054 H 27500 5/6 (SD/HD)
  3. D-Smart: 80. kanal (SD/HD)
  4. Digitürk: 88. kanal (SD), 388. kanal (HD)
  5. Tivibu: 81. kanal (SD), 381. kanal (HD)
  6. Grup Kanalları: Atv, a2, atv Avrupa, a Spor, minikaGO, minikaÇOCUK
  7. E-Mail: [email protected]
  8. Telefon: 0 212 300 66 66
  9. Kanalın Adresi: Barbaros Bulvarı Cam Han No: 153 Balmumcu Beşiktaş/İstanbul