TV 8 HD

2013 yılından itibaren el değiştiren TV8 , yoluna bir yarışma ve eğlence kanalı olarak devam etmeye başlamıştır. Kanalın yeni sahibi Acun ILICALI, kendisini daha önce başka programlarda göstermiş, halk nezdinde sıcak ve samimi görülen bir sunucu olmanın avantajını kullanarak, TV8’i kısa zamanda bu formattaki lider kanal konumuna getirmiştir. Show TV’deki tecrübelerini ve halk nezdinde ki popülerliği ona bu kanalda başarılı olması hususunda oldukça yardım etmiştir.
Acun ILICALI’nın bu başarısının arkasında şüphesiz Avrupa ve Amerika ülkelerinde çok izlenen, reytingi ve getirisi yüksek, ilgi çeken, izleyicileri ekrana kilitleyen yarışmaları alıp ülkemize uyarlaması vardır.
Kitlelerin istek ve eğilimlerini doğru okuyan kanal, stresten uzaklaşmak isteyen insanları müzik, yarışma, spor, güldürü, moda ve eğlence dünyasının renkli atmosferine sokmuş ve böylece izlenme oranlarında üst sıralarda kendine yer edinmiştir.
İster yolda olun isterse kırda; canlı izlemek istediğiniz yayınları hızlı, kaliteli ve mükemmel şekilde sitemizden anlık olarak takip edebilirsiniz.
Arkadaş ortamınızdaki Survivor tartışmalarına yabancı kalmamak,
Sevdiğiniz yemek programı Arda’nın Mutfağı’nı seyredip notlar almak,
O Ses Türkiye’deki favorinizi desteklemek,
Oynat Bakalım ile kafanızı boşaltmak, niyetinde iseniz Canlı Tv izlemeye hemen başlayın.