TGRT HABER

Rupert Keith Murdoch'ın sahibi olduğu News Corporation şirketi, 2006 yılında İhlas Holding bünyesinde faaliyet gösteren Tgrt kanalını alarak Fox Tv’yi yayın hayatına geçirmiştir. Bu satıştan hariç tutulan gruba ait kanal ve radyolar olmuştur. TGRT Haber ve TGRT Avrupa ile birlikte TGRT Radyo’su grup bünyesinde yayınlarına devam etmiştir.
Kanal İhlas Haber Ajansı ile yaptığı işbirliği sayesinde haber ve yayınlarında iddialı olmayı başarmış ve gündeme dair sıcak haberleri, son dakika bilgilerini ekrana hızlı şekilde getirmiştir. 2013 yılında 16:9 yayın formatına geçen kanalda haber, ekonomi, tartışma, spor, güncel, piyasa, sağlık, gündem gibi konularda çeşitli yayınları takip edebilirsiniz.
EKONOMİNİN DİLİ, MEDYA KRİTİK, ERHAN YILMAZ’LA GÜN ORTASI, MEHMET AYDIN’LA ANA HABER MANŞET, ÖZLEM PALA İLE AKŞAM HABERLERİ, ZOR ZORULAR, AMERİKA’NIN GÜNDEMİ, SAĞLICAKLA KAL, SEYYAHI FAKİR, SONRA N’OLDU, TARİH VE MEDENİYET, OTO GUSTO
Adlı programlara ulaşmak ve anlık olarak canlı tv izlemek sitemiz sayesinde gayet kolay. TGRT Haber Canlı izle yazarak bize ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.