NTV SPOR

Doğuş Yayın Grubu bünyesindeki kanallardan birisidir. Bilindiği üzere NTV kanalı 1996 yılında yayınlarına başlamış ve daha sonra şu andaki şirkete devredilmiştir. NTV kanalı ülkemizde yayın hayatına başlamış ilk haber kanalıdır. Bu alandaki yayınlarıyla program yapmaktadır.
NTV kanalı bünyesinde ise çeşitlenen izleyici kitlesi taleplerini karşılamak adına 2008 yılında NTV Spor kanalı yayınlarına başlamıştır. Bu kanal, spor denilince akla gelen futbol, basketbol, voleybol, yüzme, spor belgeselleri, spor ve tartışma programlarıyla öne çıkmıştır.
Kanal bir dönem NBA maçlarını da yayınlamış ayrıca Belçika Ligi maçlarını da ekrana getirmiştir. Buna ek olarak Kadınlar Voleybol Ligi maçları, Milli Basketbol maçları, Turkish Airlines Euroleague maçları da bu ekranda kendine yer bulmuştur.
Kanalda Rıdvan DİLMEN ve Güntekin ONAY’ın sunumuyla %100 Futbol, lig maçlarımızın tartışılıp yorumlandığı +90 programı, Barış ERTEN ile B Planı, saat 18.00’de Ercan TANER ile Spor Merkezi, NTV Spor müdürünün sunduğu ve futbol ile ilgili konuları konuşulduğu Spor Merkezi, cumartesi günlerinin vazgeçilmezi Yedi Gün Spor, Avrupa Ligi maçlarının ve özetlerinin gösterildiği Gol, hafta içi 23.00’te izleyiciyle buluşan Spor Gecesi, her hafta spor ile ilgili belgesellerin gösterildiği Belgesel Kuşağı NTV Spor kalitesiyle canlı ve kesintisiz olarak sizleri bekliyor.