HABER TÜRK

Haber Türk kanalı Türkiye’nin en büyük haber kanalları arasında bulunmaktadır. Ciner grubuna aittir. HD ve geniş ekran formatlarında da canlı yayın yapmaktadır. 2001 yılından bu yana yayın hayatını sürdüren kanal aynı zamanda Gazete Habertürk adıyla bir gazeteye de sahiptir.
Kanalın başlıca önemli programları Fatih ALTAYLI’nın sunumunu yaptığı Teke Tek ve Murat BARDAKÇI öncülüğünde yayınlanan Tarihin Arka Odası isimli programlardır. Teke Tek programı yayınlanmaya başlandığı 1990’lı yıllardan itibaren Show Tv, Kanal D, Atv gibi kanallarda yayınlanmış ve en son Habertürk kanalına geçmiştir. Murak BARDAKÇI’nın öncülüğünde yayınlanan Tarihin Arka Odası adlı programa ise Erhan AFYONCU, Pelin BATU, Ayşe ÖZEK gibi isimler de zaman zaman katkıda bulunmuştur.
Ana Haber Bülteni’ni Veysi ATEŞ’in sunduğu Habertürk’te ayrıca;
Cansu Canan ÖZGEN - Öteki Gündem adlı programda mistik inançlar, gizemli örgütler, tarih öncesi uygarlıklar, tehlikeli gıdalar, insanlığı tehdit eden felaketler gibi insanı içine çeken birçok konu konu uzmanlarıyla gündeme gelirken,
Ceren BEKTAŞ – Gün Başlıyor,
Oylum TALU – Burası Haftasonu,
Ceyda ERENOĞLU - HT Sağlık,
Serfiraz ERGUN – AKTÜALİTE gibi programların yanında hava durumu, kültür, sanat, doğa, spor ve belgesel tarzındaki programlarıyla keyifli zaman geçirebilir ve bu kanalı sayfamızda Hd ve yüksek kaliteli olarak canlı izleyebilirsiniz.