CNN TURK HD

Türkiye'nin en büyük haber kanallarından biri olan CNN Türk Doğan Medya Grubu-CNN ortaklığıyla 1999 yılında kurulmuş ve bazı aşamalardan sonra bugünkü halini ve içeriğine kavuşmuştur.
Kanal da kültür, sanat, ülke ve dünya gündeminden haberler, ekonomi, belgesel ve doğa gibi alanlarda birbirinden kaliteli program ve yapımlar sizleri canlı ve HD yayın kalitesiyle bekliyor.
5N1K gibi programlarla hatırlanan kanal, aynı zamanda Ahmet HAKAN’ın hazırlayıp sunduğu ve farklı fikirlerin bir konu etrafındaki fikirlerinin anlatıldığı Tarafsız Bölge ile de adından söz ettirmektedir. Ahmet HAKAN burada yakaladığı başarıyı kardeş yayın olan Kanal D Ana Haber’e de taşımıştır.
Kanalda; Deniz BAYRAMOĞLU ile geceden sabaha tüm taze haberleri alabilir aynı zamanda hava ve yol durumu hakkında bilgi sahibi olabilir, Ebru Baki ile gündemdeki tüm siyasi ve ekonomik haberler derinlemesine şekilde tarafsızca dinleyebilir, Başak ŞENGÜL eşliğinde Bugün programında gün ortasının en sıcak maddelerini görebilir, Akıl Çemberi Programıyla uzman kişilerin görüşlerinden faydalanabilir, Şirin PAYZIN ile siyaset, sanat, ekonomi ve halkın gündemine dair sorunları görebilir, Aslı ÖYMEN’in sunduğu Afiş programıyla kültür-sanat haberlerini takip edebilisiniz.