BLOOMBERG TV

Bloomberg Tv Haber Kanalı  

Bloomberg Tv, 2010 yılında yayınlarına başlamış bir canlı tv kanalıdır. Kanal izleyicileri karşısına ekonomi ağırlıklı yayınlarıyla çıkmaktadır. Özellikle 2000’li yıllarda itibaren tematik kanallar, farklı talepleri olan seyirciler tarafından çokça tercih edilmeye başlanmış; ülkemizdeki yayın grupları da bu alandaki ihtiyaç ve eksiklikleri tespit edip özel bir alana yönelik yayınlar yapan tv platformları kurmuştur. Trt Haber, NTV, TGRT Haber, Habertürk gbi kanallar haber yayınlarıyla; Trt Spor, NTV Spor, TJK TV spor yayınlarıyla; Trt Çocuk, MinikaGo, Minika Çocuk, Planet Çocuk gibi kanallar çizgi film ve animasyon yayınlarıyla öne çıkmıştır.

Kanal özellikle ekonomi haberleri ve yorumcuları ile bir takipçi izleyici kitlesine kavuşmuş bulunmaktadır. Borsa ile ilgilenen insanlar içinözellikle şirket haberleri çok önemlidir ve habere en yakın zamanda ulaşmak isterler. Bu şirket haberleri sayesinde de borsadaki yatırımlarına yön verirler. Borsada işlem gören şirket haberlerine en hızlı şekilde ulaşmak için Bloomberg tv'yi haber kategorisinde yer alan sayfamızdan wen net şekilde canlı olarak izleyebilirsiniz.

Kanalda Yer Alan Programlar

İşte bu kanallara ilave olarak Bloomberg HT, ekonomi yayınlarıyla kendine yer bulmuştur. Dünya ve ülkemiz borsalarına dair grafiklerin yorumlandığı, ekonomi uzmanlarının grafik ve tabloları yorumladığı, dolar, euro, sterlin gibi para birimlerinin hareketlerinin takip edildiği, hisse senetlerine dair bilgilerin yer aldığı, altın fiyatlarının görülebildiği yayınlarıyla Bloomberg HT canlı ve kesintisiz şekilde sizleri bekliyor.