BEYAZ TV HD

Beyaz Tv Tarihçesi

2010’un mayıs ayında canlı yayınlarına başlayan tv kanalıdır. Yayınlarını Ankara üzerinden yapan Beyaz Tv, Ses Tv üzerinden yayınlarına başlamıştır. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı’nın oğlu olan Osman GÖKÇEK kanalın gelen koordinatörü olarak görev yapmaktadır. 2013 yılında SD, 2014 yılında ise HD yayın yapmaya başlamış ulusal bir tv kanalı olan Beyaz TV HD olarak izlenebilmektedir. Kanal standart tv formatında çeşitli yayınlar yapmaktadır.

Kanalda Yayınlanan Programlar

Haber, spor, belgesel, tartışma, dizi, film, siyaset, sağlık, din, gezi, ekonomi ve yemek üzerine çeşitli yayınları olan kanalda özellikle  Ana Haber sonrası film kuşağı sizleri bekliyor. Kanalda; Ortak Akıl, Uzat Elini, İş'te Vizyon, Sağlık Zamanı, Mert Savaş'la Cennet Köşeler, Akıllı Yatırımlar, Gürkan Şef İle Mangal Keyfi, Beyaz Ana Haber, Biz Bunu Beğendik adlı programları Beyaz TV HD kalitesiyle canlı takip edebilirsiniz.

Ahmet Çakar, Sinan Engin, Abdulkerim Durmaz ve Rasim Ozan Kütahyalı Ertem Şener'in sunuculuğunda Derin Futbol programında bir araya gelmektedir. Ne olacağı kestirilemeyen, eğlence ve futbolu bir arada harmanlayan derin futbol ve nice kaliteli programları canlı izlemek için sayfamıza bekliyoruz.

Kanal Hakkında Genel Bilgiler

  1. Kanal Sahibi:Kanal Beyaz Televizyon Radyo Yayıncılığı San. ve Tic. A.Ş.
  2. Türksat Frekans:12380 V 27500 3/4 (SD/HD)
  3. Tivibu:31. kanal (SD), 362. kanal (HD)
  4. D-Smart:40. kanal (SD/HD)
  5. Digitürk:36. kanal (SD), 336. kanal (HD)
  6. E-Mail:info@beyaztv.com.tr
  7. Telefon:0 312 333 33 00
  8. Kanalın Adresi:Macun Mah. 173.Sk. 3/1 Yenimahalle 06374 Ankara