ATV HD

Atv HD, Türkiye'nin öncü yayıncı kuruluşları arasında gösterilen ve yayın hayatına başladığı 1993 yılından itibaren iki kez el değiştiren Atv kanalı son olarak Turkuvaz A.Ş.’ye geçmiş ve halen şirket bünyesinde canlı yayınlarına devam etmektedir.
Kanal özellikle Ali KIRCA öncülüğünde Ana Haber programlarıyla önemli yer edinmiş, haber programı sonrasında ilgiyle takip edilen ve Salih MEMECAN’ın karikatüristliğini yaptığı Bizim City herkes tarafından sevilmiştir. Ülke gündemini ve güncel sorunları alaycı bir üslupla ele alan program zihinlerimizde yer etmiştir.
90’lı yılların sonlarına doğru Avrupa Türklerine ulaşmayı hedefleyen kanal Atv Avrupa adıyla yayınlarına başlamış, 2013 yılında Atv Hd tv kanalını hizmete koyarak yüksek kalitede yayın yapmaya başlamıştır.
Günümüzde Cem ÖĞRETİR’in Ana Haber sunuculuğunu yaptığı kanal aynı zamanda şirketin sahibi olduğu diğer bir kanal olan A Haber ile ortak olarak canlı izlenebilmektedir.
Gündüz kuşağında hafta içi Müge ANLI ile Tatlı Sert programıyla yıllardır sevdiklerini arayan aileler, çözülmeyi bekleyen cinayetler, umut kesilmiş olaylar şaşırtıcı biçimde ortaya konmaya ve gizemleri çözülmeye çalışılmaktadır. Esra EROL’da programında ise ruh ikizlerini arayan insanları karşımıza çıkarmakta, kendine uygun eş arayan ama bulamayan talipleri buluşturmakta ve eğlenceli bir formatta bize sunmaktadır.
Show Tv’den sonra Atv kanalında yayınlanmaya başlanan Kim Milyoner Olmak İster programını ise Murat YILDIRIM sunumunda seyredebilirsiniz. Yüksek Kaliteli Hd canlı yayınlar için bizimle kalın.